Menu
Your Cart

Биг сајз Принт Бела Кошула

Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Биг сајз Принт Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT220007-506
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден


Биг сајз Принт Бела Кошула Биг сајз Принт Бела Кошула Биг сајз Принт Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% Памук,45% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро