Menu
Your Cart

Класик фит Ситни дезени Бела Кошула

Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Ситни дезени Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220022-800
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро