Menu
Your Cart

Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула

Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
БЕСТ СЕЛЕРИ -25 %
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Ситни дезени Темно сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220009-603
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Класик фит Ситни дезени Сива Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сива
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% pamuk 50% poliester
Вид на џеб Со џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро