Menu
Your Cart

Биг сајз Карирана Црвена Кошула

Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
-25 %
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT220003-302
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Биг сајз Карирана Црна Кошула Биг сајз Карирана Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црвена
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 20% полиестер, 15% памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро