Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Крем Кошула

Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
-25 %
Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
Класик фит Карирана Крем Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Карирана Крем Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220005-953
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Класик фит Карирана Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Крем
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 67% акрил, 20% полиестер, 13% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро