Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Црна Кошула

Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
-25 %
Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
Класик фит Карирана Црна Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Карирана Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220005-950
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Класик фит Карирана Крем Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 67% акрил, 20% полиестер, 13% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро