Menu
Your Cart

Оверсајз Карирана Мулти Кошула

Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
-40 %
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Оверсајз Карирана Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: OS220003-600
890ден
1,490ден
Ex Tax: 890ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Оверсајз
Дезени Карирана
Вид на крагња Отворена крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 25% полиестер, 10% памук
Вид на џеб Има
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро