Menu
Your Cart

Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула

Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
БЕСТ СЕЛЕРИ -25 %
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Класик фит Карирана Темно портокалова Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: KL220001-407
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Класик фит Карирана Црвена Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно портокалова
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 70% акрил 20% полиестер 10% памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро