Menu
Your Cart

Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула

Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT190014-504
990ден
Ex Tax: 990ден


Биг сајз Ситни дезени Сина Кошула Биг сајз Ситни дезени Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црна
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро