Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Бордо Кошула

Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Класик фит Еднобојна Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL210021-141
990ден
Ex Tax: 990ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро