Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Минт Кошула

Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Класик фит Еднобојна Минт Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL210013-501
990ден
Ex Tax: 990ден


Класик фит Еднобојна Црвена Кошула Класик фит Еднобојна Маслинеста Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро