Menu
Your Cart

Слим фит Карирана Сива Кошула

Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
-25 %
Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
Слим фит Карирана Сива Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Карирана Сива Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR210011-700
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% pamuk 50% poliester
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро