Menu
Your Cart

Слим фит Линии Темно сина Кошула

Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
-25 %
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Линии Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR210004-603
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Линии
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 67% акрил, 20% полиестер, 13% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро