Menu
Your Cart

Класик фит Еднобојна Црвена Кошула

Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Класик фит Еднобојна Црвена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: KL200009-422
990ден
Ex Tax: 990ден


Класик фит Еднобојна Тиркизна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црвена
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро