Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Црвена Кошула

Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
2 ЗЕМИ 1 ПЛАТИ
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Црвена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR200041-408
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Еднобојна Сина Кошула Слим фит Еднобојна Мастило сина Кошула Слим фит Еднобојна Зелена Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црвена
Тип на култура Поплин-Оксфорд
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 65% Памук,35% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро