Menu
Your Cart

Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула

Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Биг сајз Ситни дезени Бордо Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
НАД 2000МКД БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
  • Model: BT180016-803
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Објаснување
Боја Бордо
Тип на култура Деним - тексас
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро